Nowości w szkolnej bibliotece - wrzesień/październik 2024 r.

Drodzy uczniowie - nowości zawitały do naszej szkolnej biblioteki!!! Już dziś możecie wypożyczyć przepiękne przewodniki dla małych i dużych o Podhalu, Tatrach i Krakowie. Miłośników twórczości Brandona Mulla ucieszy zapewne wiadomość o kolejnych tomach z serii Smocza Straż i Pięć Królestw. Najnowszy tom poczytnej serii Jeżycjada również znalazł się na naszych regałach - "Ciotka Zgryzotka". Na długie jesienne wieczory polecamy w szczególności serię Anety Jadowskiej o przygodach Franka i Finki - na Halloween idealne. Kolejna odsłona detektywistycznej serii o śledztwach prowadzonych przez Flawie de Luce już na Was czeka. Dla najmłodszych polecamy przezabawne perypetie skarpetek tym razem na przestrzeni wieków - "Sekretna historia skarpetek" tom I i II do wypożyczenia od zaraz. Na czytelników żądnych przygód czekają trzy tomy Redwall. To nie wszystko! To dopiero początek! Już wkrótce do biblioteki trafią kolejne nowości, w tym książki, o które prosiliście w zeszłym roku za pośrednictwem "skrzynki życzeń". Bądźcie czujni i odwiedzajcie regularnie naszą bibliotekę.

Marta Osadzińska

20241002 115314 811x1200