Szkolny Konkurs Muzyczny w 2023 r.

Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy w naszej szkole bardzo radośnie. 21 marca 2023 roku odbył się I Szkolny Konkurs Muzyczny zatytułowany „Z piosenką mi do twarzy”. W zmaganiach wokalnych udział wzięli uczniowie klas „0” - VI. Uczestnicy wykonywali piosenki solo lub w kilkuosobowych zespołach. Młodzi artyści zadbali o ciekawy estradowy image, co w połączeniu z muzyką i choreografią stanowiło iście gwiazdorskie występy.

Gratulujemy wszystkim odwagi i dziękujemy za udział w konkursie.

Najwyższe miejsca wraz z nagrodami ufundowanymi m. in. przez Radę Rodziców zajęli:

Kategoria kl „0” - II

• I miejsce - Karina Jasionek, kl. I z piosenką „Co powie tata”;
  • II miejsce - Wiktoria Niedośpiał, Wiktoria Nędza, Emilia Wyrostek, Ilona Leja, Karina Toczek, kl.”0” z utworem „Była sobie żabka”;
  • III miejsce - Anastazja Bryja, Szymon Sukta, Szymon Łacek, kl. I -„Jesteś jak cień”;

Kategoria kl. III - V

• I miejsce - Janina Cholewa, Aleksandra Jamrych, Amelia Bobrowska, Krzysztof Jasionek, kl. III z piosenką „W Układzie Słonecznym”;
  • II miejsce - Gabriela Kalisz, Janina Cholewa, Aleksandra Jamrych, Amelia Bobrowska, kl. III z utworem „Moja ciocia w samolocie”;

Kategoria kl. VI - VIII

• I miejsce - Michalina Bednarz, Karolina Bobak, kl. VI - „Ramię w ramię”;
  • II miejsce- Andrzej Ratułowski, kl. VI – „Pola”.

Hanna Zych - Piczura

dsc 0050 1600x1067