Wyjazd aktywnych członków Samorządu Uczniowskiego do Nowego Targu w 2024 r.

        17 maja 2024 roku odbyła się wycieczka członków Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły do Nowego Targu.

Wyjazd ten był formą podziękowania i uznania dla Uczniów, którzy w roku szkolnym 2022/2023 oraz 2023/2024 wykazali się szczególną aktywnością i zaangażowaniem w prace SU na rzecz całej społeczności szkolnej.

Uczestnicy wycieczki bawili się w Jump Planet, skacząc na licznych trampolinach, fikając koziołki do basenu z gąbkami, wspinając się na ściance. Ta aktywna rozrywka wzmacnia kondycję, poprawia koordynację, relaksuje i stanowi świetną okazję do atrakcyjnego spędzenia czasu w grupie koleżeńskiej. Tutaj grawitacja nie istnieje. Można oderwać się od ziemi dosłownie i w przenośni.

Po tej wymagającej akrobatyce z Parku Trampolin udaliśmy się do restauracji McDonald’s, by uzupełnić zużyte kalorie i w pełni zadowoleni wróciliśmy do Witowa.

Hanna Zych - Piczura

Galeria zdjęć

20240517 110654 1600x739