Projekt "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"

W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, 29 października 2010 roku odbyło się spotkanie z okazji Projektu Samorządowego Województwa Małopolskiego: "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia".

Wolontariusze z różnych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, licznie przybyli ze swoimi opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Krupa, Franciszek Kois oraz jako opiekun ks. Krzysztof Pilarz.

Przedstawiciele każdej szkoły odebrali gratulacje i otrzymali nagrody - upominki dla wolontariuszy, opiekunów oraz dyrektorów szkół i wójtów - organów prowadzących.

Po części oficjalnej nastąpiła prezentacja jedenastu najlepszych zespołów, a w małych przerwach i przygotowaniach do następnych prezentacji odbywała się wspólna zabawa prowadzona przez wodzireja: śpiew, taniec, słowem - atmosfera radosnej wspólnoty wolontariuszy.

Zakończenie nastąpiło w porze obiadowej. Wspólnie odwiedziliśmy pizzerię na rynku w Nowym Targu i zjedliśmy pizzę wegetariańską z racji postnego piątku. Dziękujemy naszej młodzieży za zaangażowanie w ten projekt.