Akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego - paczki dla dzieci z zakopiańskiego Domu Dziecka z okazji dnia św. Mikołaja w 2017r.

6 grudnia,  jak nakazuje tradycja św. Mikołaj odwiedza dzieci i przynosi im prezenty. W tym roku Samorząd Ucyniowski pomógł Świętemu sprostać temu zadaniu i przygotował świąteczne paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Zakopanem. Zawartość świątecznych paczek uzgodniono wcześniej z dyrektorem placówki. Okazało się, że mile widziane będą słodycze. Uczniowie naszej szkoły spisali się znakomicie. Przygotowano 23 jednakowe paczki, a w nich znajdowały się przeróżne słodkości. Każda klasa zakupiła określony gatunek słodyczy z wcześniej przygotowanej listy. Do akcji włączyli się także nauczyciele. Przygotowano również dwa świąteczne worki pełne owoców. Opiekunowie Samorządu Szkolnego dziękują serdecznie za tak ogromne zaangażowanie uczniów i wychowawców. Mamy nadzieję, że odwiedziny tak oczekiwanego św. Mikołaja sprawiły dzieciom radość i wywołały uśmiech na twarzy.