XLII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody rozegrane zostały w Zakopanem,w dniu 10 maja 2019 roku. Reprezentacja w składzie:

• Magdalena Palenica,
  • Kacper Gach,
  • Karol Watycha

zdecydowanie zwyciężyła.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym okazał się Kacper Gach i on też zdobył główną nagrodę-rower górski.

Finał wojewódzki przeprowadzono w Stroniu koło Wadowic w dniu 17 maja 2019 roku. Po rewelacyjnie napisanym teście sprawdzającym znajomość Prawa o Ruchu Drogowym (II miejsce) i dobrze udzielonej pierwszej pomocy poszkodowanemu, niestety nieco gorzej poszło na torze przeszkód. Ostatnią konkurencją był przejazd po miasteczku ruchu drogowego, który wypadł poprawnie. Ostatecznie drużyna w nieco zmienionym składzie personalnym:

• Jan Gąsienica

zajęła XIV miejsce, w stawce 20 drużyn. Zawodnicy zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Drużynę przygotowali do startu p. p. Ewa i Andrzej Boczoń.