previous arrow
next arrow
Slider

Wycieczka dzieci z "zerówki" do Nowego Targu w 2019 r.

        12 czerwca 2019 roku uczniowie klasy zerowej uczestniczyli w wycieczce do Nowego Targu. Pierwszą atrakcją była wizyta w „Małpim Gaju”, gdzie dzieciaki mogły aktywnie spożytkować swoją energię oraz integrować się z rówieśnikami. Do dyspozycji miały m.in. 3 - poziomowe konstrukcje labiryntów, baseny piłeczkowe, zjeżdżalnie, dmuchaniec z drabinką wspinaczkową, armatki na kule gąbkowe, zabawki, cymbergaje, bujaki itp. Drugim punktem programu był spacer ścieżką edukacyjną w Rezerwacie Bór na Czerwonem. Wędrówka zakończyła się na tarasie widokowym położonym na samej kopule torfowiska, z którego oprócz oglądania unikatowej fauny i flory tego terenu, dzieci mogły także podziwiać panoramę Tatr. Wielką niespodzianką była możliwość zobaczenia skoków spadochronowych, ponieważ w pobliżu znajduje się lotnisko. Wycieczka zakończyła się posiłkiem w MC Donaldzie, gdzie zmęczone maluchy mogły zregenerować siły i odpocząć przed powrotem do domu.

Teresa Nitka

Galeria zdjęć