previous arrow
next arrow
Slider

Święto Komisji Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona w 2019 r.

        W dniu 15 października, czyli dzień po obchodzonym w całej Polsce święcie Komisji Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole akademia pt. „Mój nauczyciel – mój mistrz”. Uczniowie klasy VII i VIII zaprezentowali program artystyczny wzbogacony wierszami i pięknym wykonaniem piosenki „Czas nas uczy pogody...”. Trudny utwór muzyczny zaśpiewała a capella Julia Granat, uczennica klasy VIII.

Po części oficjalnej i życzeniach dla nauczycieli oraz wszystkich pozostałych pracowników szkoły nastąpiła krótka przerwa, potem przystąpiono do przeprowadzenia konkursu wiedzy o Patronie Szkoły – księdzu Leonie Musielaku. W przypomnianych młodzieży wiadomościach zawartych w prezentacjach multimedialnych, pojawiło się mnóstwo wiadomości o naszym patronie: najważniejsze daty i wydarzenia z życia księdza Leona oraz Jego działalność na terenie Witowa, podczas jedenastoletniego pobytu pod Tatrami.

Wyniki przeprowadzonego konkursu wiedzy o Patronie:

  • I miejsce – klasa VII
  • II miejsce - klasa V
  • III miejsce - klasa VIII

Anna Rejewska

Galeria zdjęć