Mikołajki klas IV - VII SP w 2019 r.

Wszystkie dzieci wiedzą, że 6 grudnia to święto Mikołaja, świętego, którego pokochali wszyscy, bez wyjątku, gdyż roznosi on prezenty. Uczniowie klas V i VI otrzymali od Mikołaja nieoczekiwany prezent w postaci wizyty na Termach Chochołowskich. Juz przed 8:00 dzieciaki zawitały na termy gdzie mogły do woli korzystać z wszelakich atrakcji wodnych - jaccuzi, zjeżdżalni dużych i małych, basenów  itp. Na dzieci czekały i inne niespodzianki, na baseny zawitał Św. Mikołaj, który rozdawał słodycze. Uczniowie klasy VI SP świętowali również Mikołajki w klasowym zaciszu obdarowując się upominkami. Natomiast klasa V po wodnych atrakcjach udała się do zakopiańskiego kina "Sokół" na seans filmowy pt. "Kraina Lodu II". Do kina udali się również uczniowie klas IV i VII wraz ze swoimi wychowawczyniami. Disneyowski film "KrainaLodu II" to ciąg dalszy widowiskjowych przygód Elsy i Anny, które dzięki siostrzanej więzi pokonują wszelkie przeciwności losu i ratują królestwo Arendelle od niechybnej zguby.

Marta Osadzińska