previous arrow
next arrow
Slider

Jarmark Świąteczny w Kościelisku w 2019 r.

        W piątek, 6 grudnia ruszył Jarmark Świąteczny w Kościelisku. Główną atrakcją piątkowego popołudnia było ubierania choinki oraz spotkanie ze św. Mikołajem, który obdarował każde dziecko słodkim upominkiem. W dniu, 7 grudnia na scenie plenerowej wystąpiły zespoły regionalne: ''Mali Witowianie", ''Mali Dzianiszanie", ''Polaniorki", oraz zespoły z Litwy. Drugi dzień zakończył się koncertem kolęd Jana Karpiela Bułecki. Ostatniego dnia koncertowały dzieci z Fabryki Talentów oraz Martyna Kasprzycka i Marcin Leśniak. Występ zespołu góralskiego "Polany" zakończył trzydniowy Jarmark Świąteczny w Kościelisku.

Dodatkową atrakcją tego wydarzenia były stoiska z ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom za ogromny wkład jaki włożyli w przygotowanie wspaniałych i oryginalnych ozdób świątecznych.

Renata Górak

Kamila Mateja

Galeria zdjęć