Dzień Babci i Dziadka w 2020 r.

Jak co roku najmłodsi razem z wychowawczynią i rodzicami zaprosili do naszej szkoły babcie i dziadków z okazji ich święta. Celem uroczystości było wzmocnienie więzi międzypokoleniowych i emocjonalnych z rodziną, kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do dziadków. Poprzez przygotowany program artystyczny, dzieci zaprezentowały ekspresję słowną i ruchową, łącząc śpiew z elementami ruchu, sprawiając wiele radości bliskim;śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, wcielały się w rolę aktorów. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzy wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, a wnukowie wręczyli zaproszonym gościom samodzielnie wykonane laurki i prezenty.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

Elżbieta Lis - Chrapkiewicz