Ferie zimowe w 2020 r.

Przypominamy wszystkim uczestnikom akcji zimowej, iż zajęcia na stoku narciarskim "Witów - Ski" rozpoczynają się w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku. Codziennie, od poniedziałku do piątku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (27 - 31 stycznia) od godz. 9.00 do godz. 11.00 uczniowie, którzy zadeklarowali udział w akcji będą korzystać z wyciągu nieodpłatnie pod opieką p. Kamili Matei. Przypominamy o obowiązku noszenia kasków ochronnych.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa na stokach narciarskich i na ulicy. Mamy nadzieję, że feryjny odpoczynek sprawi, iż nabierzecie sił do dalszej pracy. Widzimy się w szkole 10 lutego! :)