Akcja zimowa 2020 r.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie z klas IV – VI naszej szkoły wzięli udział w akcji „Ferie na stoku narciarskim”. Nad korzystającymi ze stacji narciarskiej Witów – Ski czuwały pani Kamila Mateja oraz pani Ewa Mniszak.

Codziennie rano o 8.45 spotykaliśmy się pod wyciągiem, gotowi na białe szaleństwo i w znakomitych humorach. Po sprawdzeniu obecności i zapoznaniu się z zasadami bezpiecznego korzystania ze stoku, około godziny 9.00 zaczynała się zabawa.

Umiarkowane kolejki do wyciągu krzesełkowego oraz dobre warunki pogodowe sprawiły, że codziennie na twarzach naszych uczniów gościł uśmiech. Przez dwie godziny dzieci doskonaliły jazdę na nartach i snowboardzie. Znakomita atmosfera pozwoliła nabrać sił do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Do zobaczenia na przeszłorocznej akcji.

Kamila Mateja