Zabawa karnawałowa w 2020 r.

13 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Korytarz w walentynkowej scenerii wyglądał inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się uczniowie klas 0 - III, a po południu klas IV - VIII.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Atrakcją był „Taniec belgijski” – wspaniały taniec integracyjny, przy którym wszyscy świetnie się bawili.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Podziękowania należą się również rodzicom za poczęstunek oraz młodzieży z naszej szkoły, która pomogła w organizacji zabawy. Dziękujemy!

Teresa Nitka