previous arrow
next arrow
Slider

Mobilny Projekt Edukacyjny w 2020 r. - ogłoszenie.

        Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza nauczycieli i uczniów Gminy Kościelisko do współpracy przy MOBILNYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM NAUKOWIEJ.
Jes to Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego utworzona w 2017 roku.

Zespół animatorów organizuje pokazy naukowe i warsztaty. Dotyczą one zjawisk dziejących się wokół nas: w kontekście nauk o Ziemi, nauk medycznych, biologicznych, fizycznych, chemicznych oraz technicznych. Stale też rozwijają i dostosowują prezentowane treści o różne zjawiska przyrodnicze. Dzięki niestandardowej narracji projekt może być wyjątkowym doświadczeniem dla uczniów placówek edukacyjnych Gminy Kościelisko.

Spotkania dla uczniów naszej szkoły odbędą się 31 marca 2020 roku w budynku wielofunkcyjnym w Dzianiszu.

  • 8.30 - 9.15 - klasy I - IV SP
  • 12.15 - 13.00 - klasy V - VIII SP