previous arrow
next arrow
Slider

Informacja na temat lekcji religii.

        W związku z rozszerzającą się epidemią, prosimy dzieci i rodziców aby w tym trudnym czasie nie zapominały o Chrystusie i Jego nauce. Zachęcamy aby w dniach, kiedy odbywały się lekcje religii, dzieci powtarzały już poznane treści, sięgały po katechizm oraz uzupełniały kolejne tematy w zeszytach ćwiczeń. Dzieci przygotowujące się do I Komunii prosimy by dalej przyswajały sobie materiał według katechizmu i książeczki – “Dzienniczek dziecka pierwszokomunijnego” str. 20. Matka Boża objawiając się w tylu miejscach na świecie, objawiała się przede wszystkim dzieciom, które mają jeszcze serca dobre, szczere i czyste, i ich prosiła o modlitwę. Zachęcamy więc dzieci do gorącej modlitwy zwłaszcza różańcowej, aby Bóg przez wstawiennictwo Matki Bożej powstrzymał tę straszną współczesną chorobę.

Wszystkie spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii św., i młodzieży do Sakramentu Bierzmowania są odwołane.

Serdecznie pozdrawiam wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców.

Ks. Tadeusz Horwat