Gminny konkurs plastyczny "Zwierzęta mówią ludzkim głosem"

Gmina Kościelisko zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Zwierzęta mówią ludzkim głosem" realizowanym w ramach Programu opieki nad zwierzętami i przeciwdziałania bezdomności zwierząt w gminie Kościelisko na rok 2020.

konkurs 4

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków, uczniów klas I – III oraz IV – VIII szkoły podstawowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.01.2021 - prace należy przesłać w formie skanu lub zdjęcia wraz z podpisaną przez opiekuna klauzulą RODO na adres planowanie@gminakoscielisko.pl

Szczegółowe informacje w regulaminie. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Osoby, które będą miały problem z zeskanowanie lub wykonaniem zdjęcia pracy mogą dostarczyć prace do urzędu pok. 17.

KLAUZULA INFORMACYJNA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH przez Wójta Gminy Kościelisko - konkurs plastyczny „Zwierzęta mówią ludzkim głosem”

Regulamin konkursu plastycznego „Zwierzęta mówią ludzkim głosem” 2020