"Pola Nadziei" edycja wiosenna w 2021 r.

W niedzielę, 30 maja 2021 roku, w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie odbyła się kwesta na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

Hospicjum to prowadzi domową opiekę nad nieuleczalnie chorymi i niesie im codzienną pomoc.

Nasza szkoła od lat włącza się do współpracy w realizacji Ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Uczniowie naszej szkoły: Kacper Fiedor, Jan Gąsienica, Dawid Gocał, Gabriela Jasionek, Izabela Krupa, Szymon Niźnik, Wiktoria Pawlikowska, Klaudia Toczek i Karol Watycha, jako wolontariusze kwestowali na rzecz Hospicjum w Kościele parafialnym, w kaplicy św. Anny na Płazówce oraz w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Córek Bożej Miłości w Witowie.

Zebrano 295260gr i 14 euro (czyli 3014 zł i 4 gr)

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za wsparcie tej akcji i datki na potrzeby cierpiących.

Elżbieta Lis-Chrapkiewicz

Marta Osadzińska