Ślubowanie uczniów klasy I w 2021 r.

Na ten dzień czekali uczniowie I klasy z niecierpliwością - pasowanie na ucznia. To chwila ważna dla Pierwszaków, ich Rodziców i całej społeczności Szkoły Podstawowej w Witowie.

Dnia 21 października 2021 roku w obecności Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i Kolegów z innych klas odbyło się Ślubowanie Uczniów Klasy I. Dziewczęta i chłopcy zaprezentowali najpierw część artystyczną składającą się z wierszy, piosenek i ogólnej wiedzy na temat naszej ojczyzny i szkoły. Następnie uroczyście przyrzekli być pilnymi uczniami, dobrymi kolegami i grzecznymi wychowankami. Pan Dyrektor dokonał pasowania każdego z nich na ucznia naszej szkoły, a rodzice wręczyli swoim pociechom pamiątkowe dyplomy, książki i medale.

Życzymy Uczniom klasy I samych sukcesów i niegasnącej ambicji w poszerzaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności w czasie ośmiu lat szkolnej edukacji.

Hanna Zych - Piczura

dsc_3711_1024x684