Podsumowanie konkursu plastycznego dla klas "0" - III SP "Świąteczne drzewko" w 2022 r.

14 stycznia 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Świąteczne drzewko”. Konkurs skierowany był do uczniów klas „0” - III, których zadaniem było wykonanie i ozdobienie choinki w najbardziej pomysłowy sposób. Komisja konkursowa miała nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzców. Uczniowie włożyli w swoje kompozycje duże zaangażowanie i wykazali się wielką kreatywnością. Przy ocenianiu prac komisja konkursowa brała pod uwagę wrażenie estetyczne, inwencję twórczą oraz różnorodność zastosowanych technik plastycznych.

WYNIKI KONKURSU:

6. Janina Cholewa kl. II

7. Anna Szczechowicz kl. III

8. Marcelina Chrobak kl. III

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych konkursach plastycznych.

img_20220114_090316_1024x576

Renata Górak