Ferie na stoku w 2022 r.

Ferie zimowe to długo wyczekiwany czas odpoczynku i zabawy. Jak co roku, uczniowie z klas IV – VII mogli doskonalić swoje umiejętności na stoku narciarskim Witów - Ski. Zajęcia odbywały się przez pięć dni, po dwie godziny. Warunki atmosferyczne sprzyjały, a stok był świetnie przygotowany. Codziennie o godzinie 8.45 rozpoczynaliśmy narciarskie szaleństwo. Po sprawdzeniu obecności, rozdaniu karnetów i kamizelek odblaskowych oraz zapoznaniu się z zasadami bezpiecznego korzystania ze stoku, ruszaliśmy na wyciąg. Każdy uczestnik zajęć musiał być wyposażony w kask, kominiarkę, rękawiczki i gogle. Przez kolejne dwie godziny uczniowie pod czujnym okiem Pani Kamili Matei, Jadwigi Krupy oraz Marty Podsiadło szusowali na nartach i snowboardzie. Celem akcji było doskonalenie umiejętności jazdy na nartach oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Kamila Mateja

img20220119093038_1024x768