"Armia dla Matyldy" - sprzedaż ciast!

matyldaa

Drodzy Państwo zbiórka na rzecz naszej małej wojowniczki Matyldzi trwa.

Czas ma kluczowe znaczenie.

Dlatego Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie przyłącza się do „Armii dla Matyldy” i informuje, że w dniu 1 marca 2022 roku (wtorek) w godzinach od 12:00 do godziny 18:00 podczas balu karnawałowego, będzie można nabyć ciasta i zasilić puszkę dla Matyldy.

Kiermasz ciast będzie miał miejsce w korytarzu, przy wejściu do sali gimnastycznej (boczne wejście do szkoły – od strony południowej). Prosimy, aby do korytarza wchodzić w maseczce.

Rodzice uczniów zaoferowali przygotowanie ciast, ale jeżeli ktoś z Państwa chciałby coś upiec i wspomóc akcję to bardzo prosimy. Ciasta prosimy przynosić w dniu 1 marca 2022 roku (wtorek) rano od godz. 8.00 do godziny 10:00 do szkoły do sekretariatu.

Cały dochód ze sprzedaży ciast będzie przekazany na konto Matyldy.

Kup ciastko i zawalcz o zdrowie dziecka.

1-procent-matylda

matylda-siepomaga