Dzień filmowy dla klas młodszych w 2022 r.

W poprzednim roku dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski "Dzień filmowy". Zachęceni tym zeszłorocznym sukcesem postanowiliśmy zorganizować nie jeden, lecz dwa "Dni filmowe". Jeden dla uczniów młodszych (klasy "0" - III), a drugi dla uczniów klas starszych.

2 czerwca 2022 roku odbył się "Dzień filmowy" dla młodszych uczniów. Był on poprzedzony plebiscytem filmowym. W głosowaniu zdecydowanie wygrał film pt.

Maluchy mogły udać się do sali lekcyjnej (przekształconej na ten dzień w salę kinową), gdzie wyświetlano jeden z trzech tytułów. Uczennice działające w SU sprzedawały popcorn, który rozszedł się na pniu. Po zakończeniu seansów dzieciaki wróciły do swych zwykłych zajęć.

Przed nami jeszcze jeden "Dzień filmowy" dla starszych uczniów, odbędzie się on 21 czerwca 2022 r.

Marta Osadzińska

20220602 092938 1600x900