Dzień Mamy i Taty w 2022 r.

Dzień Mamy i Dzień Taty to jedne z najpiękniejszych świąt rodzinnych, pełnych miłych życzeń, kwiatów i radości. 10 czerwca uczniowie oddziału przedszkolnego zaprosili swoich rodziców na przedstawienie teatralne pt. "Bajka z życzeniami". Słowem i piosenkami przedszkolaki wyraziły swoją miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza. Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły rodzicom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice nie kryli łez wzruszeń, a występ swoich pociech nagrodzili brawami i uśmiechem. Uroczystość przebiegła w miłej, ciepłej atmosferze i na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Renata Górak

20220610 112630 1600x900