Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

24 czerwca 2022 roku zostawiliśmy za sobą kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy ze smutkiem uczniów klasy VIII, ale nie zabrakło też radości, bo przecież przed nami całe 2 miesiące laby. Tradycyjnie gospodarzami końcoworocznej akademii była klasa VIII. Ich wytężona w ostatnim okresie praca została doceniona licznymi nagrodami, zarówno za sukcesy w nauce jak też w sporcie, pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego oraz zespołu regionalnego „Mali Witowianie”. Młodsi uczniowie nie pozostali w tyle, wielu z nich zdobyło świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za sukcesy osiągane w trakcie roku szkolnego. Następnie uczniowie klasy VIII uroczyście przekazali sztandar Szkoły na ręce pocztu klasy VII obligując ją do kultywowania tradycji i honoru Szkoły.

Pan Dyrektor Leszek Szlachtowski uhonorował specjalnymi podziękowaniami rodziców najlepszych uczniów oraz tych wszystkich, którzy w sposób szczególny wyróżnili się współpracą ze szkołą. Wychowawcy przypomnieli swoim uczniom jak bezpiecznie i pożytecznie spędzić wakacje. Przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom Szkoły za całoroczny trud.

Pan dyrektor zakończył akademię życząc zebranym miłych i pogodnych wakacji.

Ewa Boczoń

dsc 0098 1600x1067