Absolwenci Roku 2022

Nieco później niż w poprzednich latach uczniowie klasy ósmej zakończyli swoją edukację w Szkole Podstawowej w Witowie, oczekując na wyniki egzaminu ósmoklasisty do 7 lipca.

Dopiero wtedy mogli sprostać wymaganiom rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Wyniki egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/2022 okazały się bardzo dobre.

Średnie z wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych były wyższe od średnich wyników w gminie, powiecie, województwie i kraju.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych wychowanków i życzymy im dalszych sukcesów w szkołach średnich.

Dwojgu absolwentom Dyrektor Szkoły p. Leszek Szlachtowski wręczył statuetki „Absolwent Roku 2022”.

Zgodnie ze Statutem Szkoły w/w nagrodę otrzymują uczniowie, którzy z egzaminu ósmoklasisty łącznie z trzech przedmiotów (j. polski, matematyka i j. angielski) uzyskali średnią powyżej 90%.

Wyróżnienie otrzymali:

• Małgorzata Kułach 92%