Małopolski Konkurs Recytatorski "Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym" etap gminny w 2022 r.

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w Małopolskim Konkursie Recytatorskim pod tytułem "Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym". Etap szkolny miał miejsce 12 października 2022 roku. Pierwsze miejsce zajęła Zofia Krupa z klasy VI, drugie - Antonina Watycha z klasy VIII, a trzecie Bernadetta Szwab, również uczennica klasy VIII. Dziewczęta przygotowały fragmenty prozy, tzn. utworu Seweryna Goszczyńskiego "Dziennik podróży do Tatrów" oraz utwory poetyckie: C. K. Norwida "Moja piosnka", A. Mickiewicza "Burza" oraz "Grób Potockiej".
21 października 2022 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Zakopanem odbył się etap gminny tego konkursu. Finalistkami z naszej szkoły zostały Antosia i Bernadetta.
Gratulujemy naszym uczennicom sukcesów i trzymamy kciuki za powodzenie na etapie powiatowym.
Hanna Zych - Piczura

1666464637936 1600x720