Robotyczny kalendarz adwentowy od Skriware w 2022 r.

Mamy dla Was coś wyjątkowego! Przedświąteczne przygotowania mogą być świetną okazją do nauki przez zabawę. Tak powstał nasz robotyczny adwentowy kalendarz pełen ciekawych wyzwań z zakresu wiedzy o druku 3D, programowaniu, modelowaniu 3D oraz konstruowaniu.
Na uczniów czekają 24 zagadki w formie pytań, a znalezienie na nie odpowiedzi wymaga skorzystania z darmowych narzędzi dostępnych online. Po każdym zadaniu uczniowie otrzymują prezent - SkriBotową kartę kolekcjonerską oraz hasło do uruchomienia pytania na następny dzień. Wyzwania zostały stworzone tak, aby przybliżyć uczniom wspomniane wcześniej zagadnienia, oraz zachęcić ich do samodzielnego odkrywania nowoczesnych technologii.

Firma Skriware jest producentem drukarki 3D, którą zakupiła nasza szkoła w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Życzymy udanej zabawy. Kliknij w obrazek poniżej i rozwiązuj robotyczne zadania adwentowe 😁

skri