previous arrow
next arrow
Slider

XVI Konkurs Wiedzy o Gminie Kościelisko

        Za nami już kolejny XVI Konkurs Wiedzy o Gminie Kościelisko, a XV z udziałem p. Apoloniusza Rajwa, który przygotowuje co roku pytania dla uczestników konkursu. W drodze eliminacji, które odbywały się w poszczególnych szkołach gminy Kościelisko, wyłoniono 15 uczestników. W dniu 26 maja 2011 roku w Zespole Szkół w Witowie odbyła się część pisemna konkursu. Najlepszych 6 uczestników zakwalifikowało się do części ustnej. Poszczególne miejsca zajęli:

  • I miejsce Karolina bednarz - Zespół Szkół w Kościelisku
  • II miejsce Izabela Krupa - Zespół Szkół w Witowie
  • III miejsce Krzysztof Pitoń - Zespół Szkół w Kościelisku
  • IV miejsce Michał Gach - Zespół Szkół w Witowie
  • V miejsce Maciej Tylka - Zespół Szkół w Dzianiszu
  • VI miejsce Karolina Staszel - Zespół Szkół w Dzianiszu

W tym roku nagrody ufundowali Tatrzański Park Narodowy oraz Gmina Kościelisko.

Organizatorami konkursu byli: Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko i Zespół Szkół w Witowie im. ks. Leona Musielaka.

Zapraszamy do konkursu za rok!

Galeria zdjęć