Featured

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych.

Od listopada br. do końca roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole organizowane będą nowe zajęcia w związku z uzyskanym grantem przez Gminę Kościelisko w ramach Projektu pn. Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny, realizacja wsparcia szkół. Celem zajęć jest uzupełnienie braków edukacyjnych, rozwijanie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych oraz wspomaganie psychologiczne uczniów w tych działaniach.

Dodatkowe zajęcia edukacyjne

Zajęcia wyrównawcze, rozwijające kompetencje - komunikacji w języku obcym:- zajęcia z języka angielskiego

• kl. 1 – 1h

• kl. 2 – 1h

• kl. 3 – 1h

Zajęcia rozwijające kompetencje: informatyczne, matematyczne, oraz naukowo-techniczne:

- zajęcia z informatyki (programowania)

• kl. 5 – 1h

• kl. 6 – 1h

- zajęcia z matematyki, nauk przyrodniczych

• 1h

Wsparcie uczniów klas I-III:

- zajęcia świetlicowe - socjoterapeutyczne

• 2h

W drugim półroczu zorganizowane zostaną również zajęcia wyjazdowe o charakterze wycieczek przedmiotowych, zaplanowanych w celu uzupełnienia programu nauczania w ramach przedmiotów przyrodniczych do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie dla uczniów klas 4-8 oraz w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, na przedstawienie teatralne dla uczniów klas 1-3, co wpłynie na efektywność rozwoju kompetencji nabywania świadomości i ekspresji kulturalnej.

Logotypy FE Rzeczpospolitej Polskiej Małopolski i UE

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich