Dzień Mamy i Taty w oddziałe "0" w 2023 r.

„Najpierw trzeba poznać własne dzieci i siebie samych jako rodziców. Wychowanie jest uczeniem się przez praktykę i szukaniem własnej drogi. Dzieci nie potrzebują doskonałych rodziców, ale autentycznych ludzi z krwi i kości, którzy może nie wiedzą wszystkiego, ale za to są stale gotowi, żeby się rozwijać.”

Jasper Juul

        15 czerwca 2023 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły gościli swoich rodziców na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny oraz upominki. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele wzruszeń okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Dziękujemy rodzicom za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa.

„Bez względu na to, jak daleko zajdziemy, nasi rodzice są zawsze w nas”. – Brad Meltzer

Teresa Nitka

Galeria zdjęć

20230615 121456 1600x1200