Featured

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - Lekcja informatyki w kl. VIII w 2023 r.

laboratoria

        W czerwcu na informatyce ósmoklasiści próbowali swoich sił z projektowaniem 3D. Uczniowie zostali zapoznani z popularnym narzędziem służącym do projektowania 3D dostępnym online - Tinkercad. Z zaangażowaniem tworzyli breloczki, figurki, zakładki itp. Aby urozmaicić kolorystycznie swoje dzieła, część uczniów tworzyła dwa idealnie pasujące do siebie elementy, które drukowane były oddzielnie a po złożeniu tworzyły dwubarwny wydruk. Efekty pracy naszej młodzieży trafiły w ręce twórców, którzy będą mogli np. ozdobić swoje plecaki własnoręcznie stworzonymi, unikalnymi breloczkami. Drukarka Zortrax Skriware, na której pracowali uczniowie została zakupiona w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Marta Osadzińska

Galeria zdjęć

20230605 122408 1600x901