Wizyta ekodoradcy w klasie VI w 2023 r.

W dniu 19 września 2023 roku klasę szóstą odwiedziła ekodoradczyni – pani Agnieszka Michalik – pracownik Urzędu Gminy Kościelisko, z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności, którego zwieńczeniem jest Dzień Bez Samochodu. Tematem spotkania było hasło „Oszczędzaj energię”. Uczniowie wykonali rysunki plastyczne w ramach konkursu „Jak bezpiecznie i ekologicznie dotrzeć do szkoły – dzień bez samochodu” – organizowanym przez wójta gminy Kościelisko. Wychowankowie zaproponowali różnorodne rozwiązania w jaki sposób można dotrzeć do szkoły korzystając z ekologicznych środków transportu. Oprócz tego pani ekodoradczyni przeprowadziła drużynowy konkurs wiedzy ekologicznej. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani pięknymi nagrodami za udział w konkursach. Godzina lekcyjna minęła w przyjaznej atmosferze i czekamy na kolejne spotkanie. Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Michalik.

Anna Gąsienica

img 20230919 wa0018 1200x1200