Wycieczka klas I - III do Nowego Targu w 2023 r.

21 września 2023 roku klasy I - III pod opieką swoich Wychowawczyń wzięły udział w wyjeździe do Nowego Targu.

W MOK - u uczniowie obejrzeli spektakl teatralny przygotowany przez Wrocławski Teatr Edukacji „In Art” pod tytułem „Roszpunka”. To adaptacja klasycznego utworu Braci Grimm stworzona z myślą o najmłodszej widowni, przyciągająca do świata fantazji i przygody. Spektakl jest opowieścią o niezależnej dziewczynie, która odważnie stawia czoła przeciwnościom losu. Atrakcyjny element stanowi muzyka i piosenki śpiewane na żywo, które ubogacają całą produkcję i podkreślają emocje bohaterów. To pełne magii przedstawienie na pewno zostanie w sercach widzów na długo.

Kolejnym punktem wycieczki był Rezerwat Przyrody Bór na Czerwonem. To unikatowy torfowiskowy rezerwat, w którym znajduje się ścieżka edukacyjno - przyrodnicza z tablicami o historii tego miejsca, przyrodzie i ochronie torfowiska. Drewniane pomosty prowadzą do platformy widokowej, z której można podziwiać panoramę Tatr i Gorców oraz torfowisko otoczone połaciami kosówek.

Na zakończenie dzieci mogły wyhasać się na placu zabaw znajdującym się przy restauracji „Rancho Lot”.

Hanna Zych - Piczura

20230921 111538 1600x1200