Featured

Pola Nadziei 2011r. - edycja jesienna.

        W dniu 13 października 2011 roku po raz kolejny w naszej szkole odbędzie się akcja charytatywna Pola Nadziei organizowana na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Wolontariusze będą kwestować w czasie lekcji i na przerwach.

Następnie w dniu 16 października tj. w niedzielę wolontariusze naszej szkoły będą zbierali datki po każdej mszy św. w kościele parafialnym w Witowie, w kaplicy Jana Chrzciciela w Dolinie Chochołowskiej, w kaplicy św. Anny na Płazówce oraz u sióstr zakonnych Córek Bożej Miłości.

 

Msze św. w kościele parafialnym w Witowie:

7:00 - kwestujący: Małgorzata Kois, Władysław Szymusiak, Tymoteusz Urbaś i Adam Kowalczyk

9:00 - Mateusz Garczek, Dorota Długopolska, Jan Frączek, Magdalena Lasak

11:00 - Krystyna Dzierzęga, Szymon Gach, Kamila Medyk, Katarzyna Boblak

17:00 - Magdalena Stanek, Paulina Dyna, Aleksandra Barnowska, Ewa Zaborska

 

Msza św. w kaplicy u sióstr Córek Bożej Miłości:

8:00 - Marek Gąsienica - Groń

 

Msza św. w kaplicy na Płazówce:

10:00 - Klaudia Mniszak, Małgorzata Zięba

 

Msza św. w kaplicy w Dolinie Chochołowskiej:

13:00 - Bartłomiej Staszel, Izabela Długopolska