Featured

Koncert Kolęd w 2023 r.

        Ostatni dzień nauki w naszej szkole przed dłuższą przerwą świąteczną obfitował w radosne dźwięki kolęd wyśpiewywanych w trakcie dorocznego koncertu świątecznego. Każda z klas przygotowała ulubioną pastorałkę, kolędę czy piosenkę świąteczną i zaprezentowała swoje umiejętności wokalne przed koleżankami i kolegami, Gronem Pedagogicznym oraz Dyrektorem. Uczniowie sami decydowali jaką kolędę zaprezentują, nie zabrakło również piosenek obcojęzycznych. Po prezentacjach Dyrektor złożył wszystkim serdeczne życzenia wesołych i zdrowych świąt oraz zaprosił wszystkich na wspólną szkolną wigilię przygotowaną przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie przepysznych potraw wigilijnych.

Elżbieta Lis - Chrapkiewicz

Galeria zdjęć

dsc 0035 1600x1067