Featured

Dzień Dziecka - Turniej badmintona i seans filmowy dla uczniów z klas III i IV w 2024 r.

        Większość klas z okazji Dnia Dziecka wyruszyła na różnego rodzaju wycieczki świętując w ten sposób ten szczególny dzień. Natomiast uczniowie klas III i IV pozostali w szkole, gdyż zaplanowali wycieczkę w innym terminie. Co nie znaczy, że nie spędzili miło czasu w szkolnych murach. Na początek obejrzeli wybrany wcześniej przez siebie film pt. "Wielka Szóstka". Wszyscy świetnie się bawili podczas oglądania tej pełnej akcji i humoru produkcji, niektórzy wzruszyli się losami głównych bohaterów i nawet zakręciła się im łezka w oku. Podczas seansu każdy widz otrzymał świeżutki popcorn. Po zakończonym filmie nastąpiła niewielka "przerwa techniczna", po której nastąpiły emocjonujące rozgrywki w badmintonie.  Zwycięzcami turnieju okazali się być:

  • I miejsce - Aleksandra Jamrych z klasy IV
  • II miejsce - Igor Lenard z klasy III
  • III miesjce - Gabriela Kalisz z klasy IV

Gratulujemy wszystkim wspaniałego ducha walki, a zwycięzcom dalszych sukcesów sportowych 😃

Marta Osadzińska