Mikołajki 2011r.

6 grudnia 2011 roku klasy od "0" do III SP pojechały do Zakopanego do kina. Dzieci obejrzały film pt. "Artur ratuje gwiazdkę". Bajka ta opowiada o dziadku Mikołaju, który od dawna jest na emeryturze razem ze swoimi ukochanymi starymi saniami. Jednak co roku dzieci z całego świata wysyłają do św. Mikołaja listy z prośbami o prezenty. Bieżącymi działaniami firmy zajmuje się pierworodny syn Mikołaja - Steve. wszystkie prezenty rozwożone są w olbrzymich, niewykrywalnych przez radary, zaawansowanych technologicznie saniach. Kiedy jedno dziecko nie otrzymuje prezentu, do akcji musi wkroczyć Artur - najmłodszy z rodu Mikołaja. Po projekcji filmu uczniowie naszej szkoły spotkali się z Mikołajem, który obdarował je słodkimi upominkami.

Dnia następnego kl. IV również udała się do kina na seans pt. HAPPY FEET: TUPOT MAŁYCH STÓP 2. Uczniowie mogli podziwiać piękne widoki Antarktydy w technologi 3D i bawić się razem z roztańczonymi pingwinami cesarskimi, które po raz kolejny stają w obliczu wielkiego zagrożenia dla całej populacji pingwinów wywołanego działalnością człowieka. Bohaterowie kreskówki działając wspólnie ratują się z niejednej opresji.

Starsi uczniowie z klas I i III gim. obejrzeli film w 3D pt. "Immortals - Bogowie i herosi". Jest to mityczna opowieść o walce Tezeusza i bogów olimpijskim ze złym królem Hyperionem, który pragnie uwolnić potężnych Tytanów więzionych od zarania dziejów w Tartarze.

Pozostałe klasy postanowiły świętować "Mikołajki" w szkole. Uczniowie z klas V i VI obdarowywali się nawzajem drobnymi upominkami.