Wyniki konkursu plastycznego "Jesień w Tatrach" 2011r.

Dnia 2 grudnia 2011 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Jesień w Tatrach" organizatorem którego był Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko filia w Witowie. konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży (szkoła podstawowa i gimnazjum) z terenu gminy Kościelisko. Dzieci mogły stworzyć prace w następujących technikach na papierze: malarstwo, rysunek, grafika, wydzieranka, wyklejanka, plastelina lub inne materiały. Prace były oceniane w następujących kategoriach wiekowych:

• klasy I - III SP
  • klasy IV - VI SP
  • klasy I - III gimnazjum

Klasy I - III SP

• I miejsce Gabriela Garczek - kl. III Witów i Joanna Krzeptowska - kl. III a Kościelisko
  • II miejsce Wiktoria Kułach - kl. III Witów i Marcelina Długosz - kl. II Dzianisz
  • III miejsce Magdalena Palenica - kl. II Dzianisz i Aleksandra Krzeptowska - Jasionek - kl. II Kościelisko

Klasy IV - VI SP

• I miejsce Natalia Ogórek - kl. V Witów i Piotr Nosal - kl. VI b Kościelisko