Dzień Babci i Dziadka 2012 r.

20 stycznia 2012 roku w zerówce odbyła się miła uroczystość. Z okazji nadchodzącego Dnia Babci oraz Dnia Dziadka uczniowie kl. "0" wraz z wychowawcą p. Barbarą Udziela przygotowali dla swoich najbliższych inscenizację pt. "Jasełka 2000".

Było to połączenie tradycji z nowoczesnością; i tak obok pastuszków do Jezuska Nowonarodzonego przybyli królowie, którzy ofiarowali proszek do prania pieluszek, owoce południowe oraz zestaw HiVi, a anioł przybył na Ziemię nowoczesnym mercedesem.

Całe przedstwienie przeplatane było znanymi koledami i piosenkami o tematyce bożonarodzeniowej. Następnie dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki. na zakończenie spotkania zaproszeni goście skosztiowali słodkich przysmaków.

23 stycznia b. r. gościlismy w klasie III Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Dzieci przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe, zaśpiewały gościom "Sto lat" i wręczyły samodzielnie wykonane prezenty. Były to barwne laurki i ozdobne woreczki ze słodkościami. Po części artystycznej zaprosilismy gości na poczęstunek przygotowany przez mamy kl. III SP. Babciom i Dziadkom bardzo podobało się przedstawienie jasełkowe, upominki i wspólne spotkanie.