"Wakacje bez ryzyka" 2012 r.

Już po raz XIII Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała akcję ,,Wakacje bez ryzyka", która trwała od 2 do 31 lipca 2012 roku. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach obejmujących: wycieczki górskie z przewodnikiem, naukę pływania w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, wyjazdy na basen do zakopiańskiego Aquaparku oraz zajęcia sportowe i artystyczne.

Największym powodzeniem cieszyły się wyjazdy na baseny, gdzie uczniowie oprócz doskonalenia umiejętności pływania korzystali z jacuzzi oraz zjeżdżalni wodnych. Równie dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia sportowe i wycieczki górskie - do Morskiego Oka, na Halę Gąsienicową, Rusinową Polanę, Ścieżką nad Reglami i wycieczka z Kuźnic do Zakopanego. W czasie wycieczek uczniom towarzyszył przewodnik tatrzański p. Andrzej Boczoń. Nowością tej edycji były zajęcia artystyczne dla uczniów kl. I - III szkoły podstawowej prowadzone przez p. Reginę Mrowca - Kenar. Maluchy wykonywały ciekawe prace plastyczne, wycinanki, wyklejanki, lampiony i prace z papieru.

Galeria prac uczniów

W czasie trwania akcji opiekę nad dziećmi sprawowały p. Ewa Boczoń, p. Agata Szeliga i p. Renata Górak.  Opiekunowie serdecznie dziękują p. Anieli Ustupskiej za organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.