"Mali Witowianie" w TVP Kraków

Piątek 13 grudnia 2013 roku obfitował w moc wrażeń dla członków zespołu „Mali Witowianie”, którzy zostali zaproszeni przez Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej (GOKR) w Kościelisku do pomocy w realizacji programu telewizyjnego dla TVP Kraków. Młodzież pod opieką p. Agaty Szeligi udała się do restauracji Witowianka w Witowie gdzie nagrywany był program. Tematyka świąteczna programu umożliwiła członkom zespołu wykazać się umiejętnością śpiewania pięknych góralskich kolęd. Uczniowie mieli także okazję wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe z opłatka zwane „światami”. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość przyjrzenia się pracy reżysera, prezentera telewizyjnego, realizatora dźwiękowego oraz kamerzysty.

Program emitowany będzie w TVP Kraków w Wigilię o godz. 17:35 i 20:35 oraz w Boże Narodzenie o godz. 17:45.