Św. Mikołaj w naszej szkole w 2013 r.

Dnia 6 grudnia 2013 roku do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj! Odwiedził on naszych najmłodszych uczniów z klasy „0”.  Otrzymali oni słodkie upominki od ulubionego świętego wszystkich dzieci.

Klasa I i II SP w tym dniu udała się do kina na film w technologii 3D „Ratujmy Mikołaja!”. Opowiadał on o perypetiach elfa Bernarda, który niechcący ujawnił jedną z ważniejszych tajemnic Mikołaja chciwemu miliarderowi. Aby uratować świętego musiał ruszyć w niebezpieczną podróż w czasie…

Klasa III SP świętowała mikołajki już 5 grudnia. Trzecioklasiści również obejrzeli film pt. „Ratujmy Mikołaja!” a następnie wraz z wychowawczynią udali się do witowiańskiej pizzerii.

Starsi uczniowie z klas IV – VI SP oraz II Gim. udali się do zakopiańskiego kina „Sokół” na film animowany pt: „Kraina lodu”. Wszyscy świetnie się bawili oglądając popisy zabawnego bałwana Olafa J Disneyowski film bawił i wzruszał do łez.

Pozostałe klasy gimnazjalne (I i III Gim.) pozostali w szkole i we własnym gronie obdarowywali się upominkami.