Wycieczka klas "0" i I SP do Rabki w 2014 r.

Dnia 13 czerwca 2014 roku „zerówka” i klasa I SP pod opieką swoich wychowawczyń - p. Renaty Górak i p. Hanny Zych - Piczury oraz z licznym udziałem Rodziców wybrały się do Rabki - Zdroju. W teatrze kukiełkowym „Rabcio” dzieci obejrzały przedstawienie na podstawie baśni Ch. H. Andersena „Calineczka”. Piękna scenografia, bogata oprawa muzyczna oraz dobra gra aktorska wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Wszyscy wychodzili z teatru bardzo przejęci.

Następnym punktem programu wycieczki był park rozrywki, „Rabkoland”. Czekały tam na najmłodszych liczne atrakcje. Uczniowie pływali łódkami, jeździli samochodami, latali samolotami, dosiadali rumaków. Dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci, lecz także dorosłych cieszyły się karuzele oraz jaskinia strachów. Dobra zabawa w wesołym miasteczku wprawiła wszystkich w doskonały humor, a emocjami dzielono się niemal w czasie całej drogi powrotnej do Witowa.