Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Dzisiaj, 27 czerwca, oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny - 2013/2014. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń. Wielu uczniów dzięki solidnej pracy i nienagannej postawie w ciągu minionych dziesięciu miesięcy nauki zasłużyło na nagrody i wyróżnienia. Swoją przygodę ze szkołą zakończyli uczniowie klasy III gimnazjum, a także szóstoklasiści, żegnając szkołę podstawową i przechodząc do kolejnego etapu edukacyjnego - gimnazjum.

Obie grupy absolwentów przygotowały uroczyste pożegnanie nauczycieli, pracowników szkoły oraz młodszych kolegów. Uczniowie kończący gimnazjum wierszem i piosenką podziękowali wszystkim za 10 lat wspólnej pracy. Zespół teatralny absolwentów szkoły podstawowej przedstawił fragment „Balladyny” J. Słowackiego.

Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia 1 września!