Wycieczka kl. IV SP do Doliny Kościeliskiej w 2016 r.

8 czerwca 2016 roku klasa IV SP udała się na wycieczkę górską. Pod opieką pani Agaty Szeligi oraz przewodnika tatrzańskiego pana Andrzeja Boczonia uczniowie powędrowali Doliną Kościeliską co jakiś czas zatrzymując się by dowiedzieć się ciekawostek na temat historii tego miejsca oraz flory i fauny doliny. Punktem docelowym wycieczki była Jaskinia Mroźna. Cała grupa dzielnie pokonała wąskie, chłodne i wilgotne korytarze jaskini u wylotu radośnie witając promienie słoneczne.

Po krótkim postoju na drugie śniadanie i regenerację sił udaliśmy się w kierunku wylotu Doliny Kościeliskiej by tam nagrodzić najpilniej słuchających uczniów obiecaną wcześniej porcją lodów. Uczniowie zmęczeni ale bardzo zadowoleni bezpiecznie wrócili do domu.