Zabawa andrzejkowa w 2023 r.

Kolejny udany, wesoły i roztańczony wieczór andrzejkowy pełen wróżb i smakołyków miał miejsce w naszej szkole 23 listopada 2023 roku. Uczniowie klas IV - VIII znakomicie bawili się przy dźwiękach młodzieżowych przebojów krajowych i zagranicznych, a także rywalizowali w sprawnościowych zabawach towarzyskich. Po wyczerpującej dawce emocji mogli odpocząć i wzmocnić się w bufecie, w którym serwowano pyszne kanapki i ciasta domowego wypieku oraz chłodne napoje.

W czasie zabawy miał miejsce także konkurs na najlepiej ubraną parę wieczoru. Rywalizację wygrali Amelia Staszel z kl. VIII i Jan Krupa z kl. VII.

Hanna Zych - Piczura

20231123 184943 1600x739