"Pola nadziei" edycja jesienna w 2014 r.

W niedzielę, 20 października 2014 roku, w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie odbyła się kwesta na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

Hospicjum to prowadzi domową opiekę nad nieuleczalnie chorymi i niesie im codzienną pomoc.

Nasza szkoła od lat włącza się do współpracy w realizacji Ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum: Gabriela Garczek, Sabryna Jasionek, Klaudia Topór, Patrycja Dziekańska, Grzegorz Hudyka, Marianna Czuj, Dominika Kowalczyk, Marta Szwab, Zuzanna Laska, Klaudia Bzdyk, Patrycja Stanek, Aleksandra Staszel, Bartłomiej Piczura, Michał Szczechowicz, jako wolontariusze kwestowali na rzecz Hospicjum w Kościele parafialnym, w kaplicy św. Anny na Płazówce, w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Córek Bożej Miłości w Witowie, w kaplicy św. Jana Chrzciciela w Dolinie Chochołowskiej.

Zebrano 2188 zł 39gr i 2 euro.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za wsparcie tej akcji i datki na potrzeby cierpiących.