Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych i Festiwal "O Złote Kierpce" w 2023 r.

W ostatnich tygodniach wiele się działo w szeregach zespołu "Mali Witowianie" ponieważ od kilku tygodni starsza grupa przygotowywała program pt. "Imieniny Hanki" w celu wzięcia udziału w festiwalu "O Złote Kierpce".

Zanim jednak zespół spróbuje swoich sił w tym prestiżowym festiwalu, obowiązkowo musi zaprezentować się w Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Regionalnych Gminy Kościelisko, na którym to jury udziela każdemu zespołowi cennych wskazówek co do poprawy choreografii, doboru strojów, wykonania śpiewek czy nut, po to by w jak najlepszej formie stanąć w konkury z licznymi zespołami na szczeblu rejonowym. Serdecznie dziękujemy za cenne rady, bo również dzięki nim Zespół "Mali Witowianie" wywalczył wyróżnienie na tegorocznym festiwalu "O Złote Kierpce".

Agata Szeliga

20230423 140114 1600x721