Mikołajki w naszej szkole w 2021 r.

Najbardziej oczekiwanym dniem w życiu każdego przedszkolaka, jest dzień spotkania ze Święty Mikołajem. Od samego rana maluchy podekscytowane wizytą Świętego nadsłuchiwały radosnego okrzyku "ho, ho, ho!" i odgłosów sań. Kiedy do sali wszedł św. Mikołaj z ogromnym workiem prezentów na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Radości było co niemiara, kiedy Mikołaj pochwalił przedszkolaków za przygotowanie na tę okazję wierszy i piosenek oraz wręczył prezenty. Każdy przedszkolak zrobił sobie przy choince pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Na zakończenie spotkania Święty życzył wszystkim Wesołych Świąt i obiecał, że odwiedzi nas w przyszłym roku.

Pozostałe klasy, w znakomitej większości spędziły ten wyjątkowy dzień w szkole obdarowując się upominkami. Natomiast uczniowie klasy VII udali się do zakopiańskiego kina Sokół na seans filmowy pt. "Ron Usterka". Film okazał się być piękną historią o przyjaźni w świecie zdominowanym przez technologię. Barney jako jedyny w szkole nie miał przyjaciela a co gorsza nie miał również najnowszego cudu techniki - podręcznego robota, którego głównym zadaniem jest szukanie przyjaciół. Gdy wreszcie Barney otrzymał swego wymarzonego robota okazał się on wadliwy co zapoczątkowało serię niefortunnych zdarzeń. Po udanym seansie uczniowie udali się do restauracji McDonald's gdzie chętnie spałaszowali szybki posiłek. Oczywiście Mikołaj nie zapomniał o niesfornych siódmoklasistach i obdarował ich słodkim upominkiem. Po miło spędzonym czasie uczniowie wrócili do domów.

ron-usterka-juz-w-kinach-fragmt-filmu